Karczma usytuowana jest 50 m od brzegu Jeziora Wdzydzkiego. W wewnątrz znajduje się duża, dwupoziomowa sala bankietowa, ze świetnie wyposażonym barem.


W barze serwujemy wyborne drinki, dobrego gatunku alkohole i napoje bezalkoholowe. Zaspokoimy wszystkie wyszukane pragnienia smakoszom wina, wielbicielom piwa czy amatorów wódki.


Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz projektor multimedialny, który pozwala na prezentację danych, transmisję meczów piłkarskich, koncertów, filmów itp..


W chłodne wieczory rozpalamy ogień w kominku, który tworzy niepowtarzalny nastrój przez co przyciąga wielu zmarzniętych turystów i żeglarzy

Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw. Zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica.


W sezonie letnim polecamy spożywanie posiłków na świeżym powietrzu w altankach z widokiem na jezioro.

Nasza kuchnia słynie ze wspaniale przyrządzonych dań. Przyrządzamy dania mięsne, rybne, wyrabiamy pierogi, gotujemy smaczne zupy i wypiekamy pizzę. Bogaty jadłospis zachwycił niejednego turystę.Polecamy usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych typu: wesela, jubileusze, stypy, przyjęcia, imprezy zakładowe, zjazdy absolwenckie, wieczory KARAOKE oraz wszelakie zabawy taneczne z udziałem zespołu lub DJ


Firma dysponuje zespołem ludzi, którzy są doskonale przygotowani do organizacji cateringów. Proponujemy dania gorące i zimny bufet zarówno w karczmie, plenerze czy innym miejscu wskazanym przez klienta. Oferujemy przygotowanie od strony gastronomicznej i organizacyjnej szerokiej palety imprez:
Spotkań biznesowych, bankietów, konferencji, kolacji oraz przyjęć na różne okazje...


ZOBACZ PREZENTACJĘ TUTAJ